Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Digimon RP

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypon stu 10 2008, 21:30

:::corection nije na skate vec na rolama tongue :::

T.K. jos jos!!!

hehehe *ponovo sam pocela izvodit vratolomije*

~fali mi neka glazba uz sve ovo~

[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypon stu 10 2008, 22:33

::Aska ovdje sam malo promijenila izgled ali malo::

*Mimi i ja smo izašle iz trgovine. Imala sam dugu tamno zelenu majcu s kratkim rukavima, crne naborane hlače, tamno zelene tenesice, malo svijetliju zelenu jaknu i zeleno crnu kapu. Mimi si nije ništa uzela osim jednoga slatkoga malog medvjedića. Obodvije smo se vratile do društva gledati Kiaru.*
MIMI: "Wow! Poprilično je dobra!"
"Je i to najbolja, ali trebaš ti mene vidjeti na biciklu. Moja najdraža sprva za vratolomije. Voziš ti nešto?"
MIMI: "Pa bicikl ali u umjerenim brzinama."
"A znaš li da ja vozim i bicikl i motor ali mi je bicikl draži. Motor je samo za vožnje ne za vratolomije."
MIMI: "S tim se slažem iako ja mislim da i bicikl nebi trebao služiti za ništa osim vožnje."
*Obodvije smo se počele smijati a zatim smo vratile poglede na Kiaru. Odjedamput se pojavilo neko svijetlo kod jezera. Ja sam potrčala tamo te sam ugledala nekoga straca koji je zapravo bio hologram.*
"Društvo dođite ovamo!"
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypon stu 10 2008, 23:22

*zasutavila sam se i prohodala u rolama do Mane koja je bila pored jezera, da ocuvam ravnotezu morala sam se naslonit na nju, pokusavala sam doci do zraka*
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyuto stu 11 2008, 01:05

*Hologram je prikazivao starca, poprilično starog sa naboranim licem. Stajao je tik do obale jezera.*
"Zdravo djeco! Dobrodošli u Digiworld." rekao je miroljubivim glasom
"Ti si sigurno Gennai, zar ne?" pita Joe.
"Jesam djeco. Ja sam Gennai. A vi ste sigurno oni koji su porazili Devimona zar ne?" rekao je Gennai
"Da, jesmo, ali ..." počeo je Joe kad ga je Matt prekinuo
"... Kako znate da smo ga mi porazili?"
"Dječače, ja vidim sve. I živo i neživo. Ja živim ovdje već godinama. Čovječe, čak sam zaboravio koliko dugo."
"Ali gospodine, ako vi živite ovdje već godinama, znači, da ne znate kako se vratiti na Zemlju? Naš planet?" pita Sora.
"Pa postoji način, ali to je veoma opasna misija i samo najhrabriji i najvrijedniji je mogu proći." rekao je na Sorino pitanje.
"Koji? Gdje? Kada? Što?" počeo se hvatati Joe za glavu.
"Gdje je to?" pita Tai
"Samo nemojte reći da moramo opet proći onu planinu" kaže Mimi
"Morat ćete djeco. Morat ćete i sto puta ako bide trebalo."
"Kako sam i očekivala." odvratila je Mimi
"Ja se ne bojim! Gennai, kaži nam! Gdje je to?" kaže Tai.
"Morate se vratiti kroz šumu, doći do velike savane i preći je. Na drugom kraju se nalazi rijeka koja vodi do mora. Slijedite rijeku i oći ćete do mosta. Prijeđite ga i doći ćete do strmine i spilje. Uđite u nju i naći ćete ključ. Onda se vratite natrag, opet ovdje da dadem ponovno moć ključu i onda se uputite prema zapadu gdje se nalazi pustinja, preći je i stići ćete do velikog hrama. Morate doći do najniže točke hrama da dođete do kamenih vratiju. Uzmete ključ i uđite. Nakon toga vam preostane da aktivirate stroj i vratite se svom vremenu." rekao je opširno.
"God, I don't understand a bit." rekla je Kiara.
"Zar ne postoji kraći način ili put?" pita Matt
"Ne djeco, žalim."
"Nema veze!" reče Tai "Barem ćemo se vratiti kući"
*Mana se odmah složila, za njim Sora i Matt, zatim ostali.*
"Hvala Gennai. Ali zašto se ti nisi vratio na Zemlju?" pita ga Mana
"Ah, moje mjesto je sada Digiworld i tu ću živjeti"
"Zahvaljujemo Gennai! Idemo kompa!" razveselio je Tai i svi su se zaputili natrag prema šumi.
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyuto stu 11 2008, 11:52

*Cijele dane smo hodali i hodali. Došli smo do pustinje.*
"Taichi imaš možda vode?"
TAICHI: "Nemam. Joe?"
JOE: "Žalim ljudi."
T.K.:"Pogledajte tamo!"
*Svi smo okrenuli pogled i ugledali neku arenu.*
TAIGHI: "Možda tamo ima vode! Idemo!"
*Svi smo se uputili u arenu. Bili smo se prevarili. Tu se nalazilo samo nogometno igralište. Odjedamput na ekranu se pojavio neki digimon koji je izgledao kao majmun.*
MAJMUN: "Dobro došli. Ja sam najveći ja sam Etamon. Ovo bi moglo biti zabavno. Jeste spremni prihvatiti moj izazov?"
"Molim!"
ETAMON: "Spremni ili ne počinjemo."
*Pritisnuo je neki gumb. Kiara i ja smo propali kroz rupu, Matt i Taichi su ostali na igralištu dok su drugi i digimoni bili zatočeni u nekakvome golu. Kiara i ja smo se bile pojavile u nekakvim kutijama.*
ETAMON: "Vas četvero je dobilo priliku ispuniti moje izazove. Dečki vi čete igrati nogomet ako pobijedite puštam vas a vas dvije imate 2 izazova ali naravno odvojeno. Ti u zelenom imaš u izazovu motor i bicikl, a ti druga imaš role i gitaru. Na kraju čete se boriti protiv svoga protivnika. Dečki pripremite se i počnite. Vaši protivnici su oni digimoni."
*Njihovi protivnicu su bili isto agumon i gabumona. Ali ne onih naših nego nekih drugih. Matt i taichi su počeli igrati. Nakon žestokog revanša uspjeli su pobijediti.*
TAICHI: "Sada nas puštaj."
ETAMON: "A pobijedili ste ok. Promjena pravila. Ako one dvije pobijede onda vas puštam."
*Stisnuo je gumb i Taichi i Matt su propali kroz neku rupu i našli se u istome golu s drugom ekipom.*
ETAMON: "Drugi izazov. Da vidimom koja će prva a ti."
*Opet je stisnuo gumb a zatim se Kiara našla na podiju arene. Pokraj nje su se stvorile role i razne uzvisine.*
ETAMON: "Imaš 5 minuta za napraviti 30 skokova i 20 okreta. Ako prođeš prolaziš na novi nivo ali ne s rolama nego s gitarom gdje moraš u 5 minuta odsvirati 200 nota. Spremna počni."
*Kiara je počela i sve joj je išlo ko od šale.*
~Sretno Kiara možeš ti to! Što ja nemogu reći za sebe. Bicikl odlično vozim i radim vratolomije na njemu ali motor znam samo voziti. Što ako mi zada da radim vratolomije na motru? Što ću onda? Neželim završiti kao moj tata, ali onda ću iznevjeriti ostale!~


To be continued by wolfie or aska
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyuto stu 11 2008, 15:03

u 5min 30 skokova i 20 okreta, nista lakse
*obula sam role i odradila svoje skokove i okrete, ali taman pred kraj Etamon je pritisnuo neki gumb i siljci su se pojavili na skate stazi*
mislis da ce me to zaustavit *vjesto sam se izmicala kroz siljke i odradila svoj izazov prije isteka vremena*
~ovaj se nasao sa krivom petljat, bas me zanima kaj bu Mana napravila....izazov sa gitarom nece bit lak~

to be contiued by lenalee or aska
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyuto stu 11 2008, 22:28

*Kiari je išlo kao podmazano. Divila sam joj se. ja kada sam 5 puta pala s rola sam odustala od njih ali ona je bila veličanstvena. Završio je prvi izazov. Kiara je uspjela digi ekipa joj je pljeskala . Bili su oduševljeni kao i ja.*
ETAMON: "Hm. dobro ti ide. Sada sljedeći izazov."
*Etamon je stisnuo gumb i pokraj Kiare se pojavila gitara.*
ETAMON: "I znaš pravila. 200 nota u 5 minuta."
*kiara je klimnula glavom a zatim je uzela gitaru u ruke.*
"Tri ... četiri SAD!"
*Na ekranu su se pojavile note. Kiara je spremno udarala prstima po gitari i stvarala njihov zvuk. Nakon 2 minute pojavio se znak "Još samo 100 nota". Svake sekunde se broj smanjivao. Super joj je išlo. Ništa manje očekiano od Kiare. Zavidila sam joj. sve joj je išlo lako.*
KIARA: "Pobijeda!"
*Na ekranu je bilo napisano vrijeme 4:59. Sekundu prije je bila gotova.*
"Tooooooo Kiara!"
*Svi su navijali.*
ETAMON: "Ovo nevalja! Nova pravila! Ako cura u zelenome pobijedi slobodni ste a ako izgubi ona ostaje sa mnom a vi čete biti zatočeni u tamnic!"
KIARA: "Ey nemože to tako!"
ETAMON: "Oo može!"
*Pritisnuo je gumb te je Kiara propala kroz rupu i našla se u istome golu kao i dekipa.*
ETAMON: "Tvoj prvi izazov bicikl."
"Dobro ništa lakše. Što god treba s njim lagano je."
*Ispred mene su se pojavili razne zaobljene uzvisine a pokraj bicikl i kaciga.*
~Ništa lakše!~
ETAMON: "Kreni!"
*krenula sam.*

To Be Continued again by aska or wolfie
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyuto stu 11 2008, 22:59

*nasla sam se zatocena u golu sa ostalima, skinula sam rukavicu sa desne ruke, prsti su mi bili crveni i napola ranjavi od zica gitare*
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysri stu 12 2008, 00:53

*Mana je bila super, izbjegla je sve prepreke sa velikom lakoćom. Etamon se sveviše ljutio.*
"E ne, tako neće ići." počeo se ljutiti.
*Opet je pritisnuo neki gumb i tlo se počelo ljuljati, a Mana je jedva držala ravnotežu*
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysri stu 12 2008, 10:49

~Prevarantski gad. Neće ti to tako poći. Ako mi drmaš i nemogu biti na zemlji jednostavno je rješenje. Biti ću više u zraku nego na zemlji.~
*Počela sam raditi više skokova a do kraja je bilo samo još nekoliko sekundi. Bilo je gotovo uspjela sam.*
ETAMON: "DObro! Uspjela si! A hočeš li moći napraviti ovo!"
*Pritisnuo je gumb i ispred mene se pojavila trkača staza za motore.*
"Ne, ne to!"
*Stajala sam na mjestu zaleđena. Bilo me je neizmjerno strah.*
MIMI: "Što nije uredu s Manom? Meni je rekla da zna voziti motor."
TAICHI: "Mana nemoj to učiniti! Ne tjeraj se na to!"
JOE: "Taichi! Ako to ne učini mi čemo biti zatočeni. U čemu je problem ako ga zna voziti?"
*Svi su gledali u njega i čekali odgovor.*
TAICHI: "Manin tata je bio profesionalni trkač na motorima. On ju je naučio kako se vozi motor."
SORA: "Kako misliš BIO?"
TAICHI: "U jednoj utrci mu je motor raspao usred utrke pri velikoj brzini. mana je voljela najviše bicikle i motore ali otkad se to dogodilo više nije brzo vozila motore."
ETAMON: "20 krugova u 3 minute."
TAICHI: "To bi bilo lako za nju ali samo na biciklu. Od toga dana nije više željela juriti na motoru kao što je s tatom."
MIMI: "Mana nemoj to učiniti!"
T.K. : "Da nemoraš radi nas!"
*Čula sam ih kako mi govore da netrebaju to učiniti ali morala sam. Okrenula sam se prema njima i nasmiješila. Uzela sam kacigu i stavila sam ju na glavu. Zakopčala sam jaknu a zatim sam sjela na motor.*
ETAMON: "Kreni!"
*Krenula sam išla sam polako a zatim sve brže i brže.*
~Moram napraiti 20 krugova ali ako budem radila sporo onda ništa od toga. Trkalište je preveliko.~
*Ispod kacige su mi potekle suze.*
~nemogu vjerovati kakava sam plačljivica.~


:: Zašto ja uvijek radim zaplete sa svojom likicom dajte malo i vi. Ovako ispada da je moja likica glavni lik a što je s vašim. i oni bi trebali biti glavni likovi. Ja radim zaplete da bude zanimljivo a vi se ni ne trudite. Sljedeći put želim vidjeti recimo janu da se iskazuje ili Kiaru u nečemu. zainteresirajte malo priču.::
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysri stu 12 2008, 12:40

::Ok, sad si me zaintrigirala Very Happy Pokušat ću nešto učiniti Smile::


*Mana je bila svebrža i brža. Grupa ju je gledala kako vozi motor iako su, saznavši od Taichija da Mana ima "strah" od motora, željeli da to nije potaklo Manu na borbu za prijatelje. Prešla je prvih 6 krugova a ostalo je samo 2 min i 5 sek. Taichi je držao prekrižene prste, dečki su se iskreno naladi da će uspjeti, a cure nisu mogle gledati kolko ih je bilo strah.*
"Još samo 1min i 30sek!" vikao je Etamon.
*Mana je morala napraviti još 7 krugova iako je Etamon opet napravio nekakav trik da uspori Manin rad prema pobjedi.*
"Grrrrrrr. Sad je dosta!!!" vikao je Etamon
*Kliknuo je dva gumba iz kojeg su izašli dva Krokatorimona. Stali su ispred Mane i počeli je ganjati.*
"O ne." rekla je Mana.
*Krokatorimoni su je napali, a Mana je prekrila glavu rukama iako je imala kacigu*
"Mana!" vikala je grupa.
*Krokatorimon je snažno udario motor i raspolovio ga na dva dijela. Mana je neko vrijeme letjela u zraku i počela padati.*
"O my God!!!" vikala je Kiara.
"Mana!" vikali su Leormon i Taichi.
*No zbilo se drugo. Dok je imala sklopljene oči je mogla čuti neke zvukove, neke poznate riječi:
~Jednoga dana u nedalekoj budućnosti u digimon svijet će doći jedna žena. Srce će joj biti trulo jer je nasljednica One žene. Zato će prihvatiti zlo u sebe. Donijeti će kaos ali i mir digi svijetu. Zvati čemo je princeza~
~polu čovijek polu digimon~
~Kada Princeza spasi digi svijet nju će moći spasiti samo osoba čista srca~

~Opet te riječi, što to znači?~ Razmišljala je Mana dok je imala sklopljene oči.
Odjednom je osjetila da je netko drži. Otvorila je oči i ugledala Yanu sa bijelim krilima kako lete u zraku*
"Yano?" rekla mi je. "Ti si, živa si." rekla mi je prije nego što je pala u nesvijest.
~Na vrijeme~ pomislila sam.
*Nato sam se okrenula Etamonu.*
"Grrrrrr, to ne valja. Varate!!!" vikao je.
"Mislim da svatko vodje može malo prevariti drugoga, zar ne?" rekla sam mu
"GRRRRRRRRR..." ljutio se.
"Yano? E znala sam da je živa!!!" počela je govoriti Mimi
"Samo, drugčija je. Zar je to doista ona?" počeo je Joe
"Ma sigurno je ona!!!" nastavila je Mimi
"Woa! Unbelievable!" rekla je Kiara.
*Taichi je samo gledao iznenađeno. Nije mogao vjerovati svojim očima. Ja sam se spustila na Zemlju i sklonula svoja krila.*
"GRRRRRRR..." nastavio se ljutiti. "TO NIJE FER! VARATE! I SAD ĆETE PLATITI!!!"
"Mi varamo? A što za tebe? Ti uvijek varaš!" vikala je Sora.
"To vam neću oprostiti!!! Krokatorimoni, napadnite ih!" naredio je.
*Nešto mu nije bilo u redu. Krokatorimoni nas nisu napali po njegovom nalogu.*
"Pa zašto me ne slušate?!?!?!" vikao je dok se okretao prema mjestu gdje su bila dva Krokatorimona, ali ono što je vidio je dva spečena pijetla i Angewomon kako sjedi nad njima.
"GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..."
*vidi se da je gubio strpljenje.*
"DOSTA JE SADA! Sad ću vas baciti u tamnicu i neće te lako izvući." vikao je Etamon i kliknuo neki gumb. Pod ispod nas se prelomio i ja i Mana smo pale u nj.
"Yano?!" vikala je Angewomon
"Mana! Yano!" vikala je grupa s drugog kraja.
*Pale smo u neku tamnu tamnicu s kojeg se vidjela samo mali obrazac svijetla. Mana je spavala.*


To Be Continued... by Lenalee or Wolfie-chan
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysri stu 12 2008, 16:24

There gonne!
*odjednom sam i ja propala kroz neku rupu, ali umjesto da se nadem pod zemljom ja sam bila na nekakvoj platformi u zraku, odjednom me nesto udarila i pala sam preko ruba platforme ali sam se uspjela uhvatiti za rub,ali sam se uhvatila desnom rukom koja je bila ranjava od zica gitare*
MATT: KIARA!!!!!!
*pogledala sam dolje uplaseno*
~kao da je znao za moj strah od visina~
ETAMON: i ti si sigurno varala, zato ces i ti platiti!*stao mi je na prste ruke*
Argh!!!!Nisam varala! Pobjedila sam posteno! *nisam pustala*
ETAMON: Nevjerujem ti! Jos uvijek si tu?! E pa neces jos dugo *stao mi je na prste jace, suza mi je kliznula niz obraz, pogledala sam prema ostalima*
~sorry guys~ *nisam vise mogla izdrzati, pustila sam se*

:::jel ovo dobro, mislim ja pustam vas dvije da radite sta ocete kad ja nestignem,hehe:::,
TO BE CONTIUED by aska or lenalee
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysri stu 12 2008, 23:18

*Probudila sam se. Našla sam se u nekoj prostoriji sa svijetlom. Na zidu su imale neke rupice.*
"Hvala ti Yano što si me opet spasila."
*Prišla sam bliže i pogledala sam kroz rupu. Vidjela sam Kiaru koja je padala.*
YANA: "Angewoman!"
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyčet stu 13 2008, 22:30

MATT: KIARA!!!!!!!!!*njegov crest i digivice su zasvjetlili*
Gabumon digievolve to.....WereGarurumon
*bila sam uvjerena da sam pala, ali nisam, netko me uhvatio, otvorila sam polako oci i ugledala digimon koji je licio na Garurumona samo sto je hodao na dvije noge, Angewomon je doletjela do nas. WereGarurumon me spustio dolje, a k nama su dotrcali ostali koje Angewomon oslobodila*
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyčet stu 13 2008, 23:41

*Odahnula sam. Kiara je bila na sigurnome.*
"No što čemo mi sada? Kako čemo se mi izvuči iz ovoga?"
YANA: "Stvarno neznam. Dok si spavala probala sam srušiti zid ali nisam ga ni oštetila."
*U našoj prostoriji se pojavio neki mali ekran. N anjemu je bio Etamon.*
EATMON: "Sada počinje showtime!"
*Na ekranu se su pojavili naši prijtelji kako stoje na podiju arene oko njih su se pojavljivale razne zamke.*
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptyčet stu 13 2008, 23:55

*oko nas su se pojavile zamke*
Etemon: bwahahaha sada ce vase prijateljice gledati kako vi umirete...Dark Network!!! *oko nas su se pojavile zice ispunjene crnom energijom....zazmirili smo i cekali udar, ali on nikad nije dosao....otvorila sam oci i vidjela da oko nas stoje u krug poslagani
PawnChessmon-i i stite nas svojim Pawn Dash-em, tj velikim zastitnim poljem...jedan bijeli PawnChessmon se okrene prema meni*

PawnChessmon-White: miledi, morate se pozuriti, Lady Ophanimon vas ocekuje
*kimnula sam mu potvrdno glavom*
Drustvo, moramo osloboditi Manu i Yanu brzo i onda bjezimo odavde, jasno?
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 00:01

"Tko je to?"
YANA: "Došli su! Moramo i mi poći."
"Poznaješ ih?"
YANA: "Mana odmakni se malo."
*Odmakla sam se a zatim se zemlja počela tresti. Zažmirila sam i kada dam otvorila oči iznad nas se našla ogromna rupa*
"To si ti napravila?"
YANA: "Da!"
*Primila me je te smo izletjeli van iz te tamnice k društvu.*
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 00:08

PawnChessmon(Black): miledi pozurite se *PawnChessmon-i su odbili napad Etemona i svi smo istrcali iz arene u sumu koja se nalazila vani*

Pozurite!!!Imamo jos malo *povikala sam i nastavila trcati, odjednom se ispred nas pojavio kristalni dvorac, na ulazu su stajala dva KnightChessmon-a...prepjecili su nam put*

KnightChessmon(White): nemo...*ugledao je mene*....oh miledi, ispricavam se nisam se vas vidjeo, slobodno nastavite *pomaknuli su se i pustili nas u dvorac*
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
LenaLee
Admin
Admin
LenaLee


Broj postova : 1574
Age : 29
Lokacija : Croatia, Zagreb
Registration date : 27.02.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 11:38

*Angewoman, Yana i ja smo letjela prema nekome dvorcu. Pogledala sam dolje te sam ugledala digi ekipu kako idu prema dvorcu ali s nekim digimonima.*
"Kiara, Taichi ... !"
*Pogledali su gore. Mahnula sam im i oni meni. Sve više smo se približavali dvorcu.*
[Vrh] Go down
http://bssm4ever.blog.hr
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 13:33

Hej vas dvije spustite se dolje *mahnula sam Yani i Mani, nalazili smo se u velikom vrtu* :::lol koja rima:::
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 21:36

*Spustile smo se, a Angewomon se vratila u Gatomon. Ispred nas se nalazio veliki dvorac bijele boje sa velikim plavik kristalom na ulazu. Prije nego što smo nastavili Taichi se zaustavio.*
"Sad hoću neke odgovore." rekao je.
*Digi ekipa se okrenula prema njemu koji je imao spušten pogled. Odjednom se naglo okrenuo prema meni.*
"Yano, ti nešto znaš. E sad je vrijeme da nam sve kažeš od a do ž! Rekla si da ćeš nam sve reći drugi put kad se vidimo! E sad je vrijeme za to!" poviknuo je prema meni.
*Ja sam samo spustila pogled. Mana mi se obratila.*
"Molim te. Kaži nam sve što znaš."
*Malo sam stala i pogledala Gatomon koja mi je klimnula glavom.*
"Dobro. Sve ću vam reći."
*Članovi digi ekipe koji su bili dalje su se približili.*
"Morate znati da ja nisam čovjek. Ok, jesam, ali samo na pola. Nisam nikad živjela na vašoj planeti."
"Znači da si cijelo vrijeme ovdje živjela? U Digiworldu? Ali kako? Kako je to moguće?" pita Mimi.
"Sorry Mimi. Ono je bilo samo iluzija, moj dvojnik koji je tražio Princezu."
"Princezu?" pita Mana.
"Da, Mana. Moja misija je da te zaštitim od bilo koga. Zato sam rođena i ovdje živim sa ocem."
"Ocem?" pita Taichi.
"Da. Moj otac je Seraphimon, jedan od Digi Bogova uz Ophanimon i Cherubimon, ali ono što me zanima je što bi Lady Ophanimon od nas?"
"Ne znam, ali bolje da krenemo." rekao je Matt.
*Uputili smo se prema ulazu dvorca.*
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 21:42

~izgleda da ni Yana nezna, znaci ovo ce im bit iznenadjenje~
*usli smo u dvoranu gdje su na prijestolima sjedili Seraphimon, Ophanimon i Cherubimon*
[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 21:58

"Dobrodošli!" izjavila je Lady Ophanimon. "Isčekivali smo vaš dolazak."
"Ehm, evo, hvala što ste nas isčekivali, ali, mi bismo trebali naći način da se vratimo našim kućama, pa, zato, ..." počeo je Taichi mucati.
"Znamo mi to pa zato smo vas i pozvali." rekao je Cherubimon.
"Molim?! Pa onda, ok. Slušamo." rekao je do kraja.
"Vi imate na leđima jednu ogromnu zadaću, ali pretpostavljam da vi to znate." kaže Ophanimon. "Ono što doista želim reći je da od sad nadalje postat će sve teže i teže i morate biti spremni da pređete sve prepreke tijekom puta do kući."
"Teže? Mislite na Etamona?" pita Joe.
"Ne samo na njega, dragi prijatelju, već i na druge neprijatelje kojima se morate suprostaviti ako vam stanu na put." kaže Seraphimon "To je veoma težak zadatak jer će vam trebati sva pomoć vaših Digimona."
"Uspijete li se vratiti kućama, bit će to znak da ste savladali veoma veliku lekciju." kaže Cherubimon.
"Lekciju? Koju?" pita Sora.
"Saznat ćete tijekom putovanja. No za sada vam ne možemo puno pomoći. Prva vaša prepreka je Etamon i samo porazivši ga možete stići do ključa koji otvara Hram povratka." rekao je Seraphimon.
"Hram povratka? Zar ga nije spominjao Gennai?" kaže Taichi.
"Točno je. Uzevši ključ, vratite se njemu i on će vam pomoći." kaže Seraphimon "Yano, ti ćeš ih slijediti i osigurati da Princeza bude na sigurnom."
*Ja sam klimnula.*
"Čekajte malo! Ja ništa ne razumijem! Zašto ja? Zašto sam ja ta Princeza? Ja ne razumijem!" izrekla je Mana.
"To ni mi ne znamo." rekao je Cherubimon
"Molim?" pitala je
"Ne znamo zašto je baš tebe, ali ako si doista Princeza onda te moramo zaštiti. I tebe i miledi." rekla je Ophanimon.
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
wolfie-chan

wolfie-chan


Broj postova : 1227
Age : 30
Lokacija : u mojoj sobi ispod kreveta, hehe
Registration date : 02.06.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptypet stu 14 2008, 22:11

Matt: da kad smo vec kod toga, zasto Kiaru stalno oslovljavaju sa miledi, kao da je neka grofica?
Cherubimon: Pa kad i je, ona je nasljednice Cuvarice krestova i tagova koja je ujedno bila i Mjeseceva Dama
Ophanimon: Tako je, a gdje je sad ona?
*istupila sam pred njih i lagano se poklonila*

[Vrh] Go down
http://sunsetforest.blog.hr
Aska

Aska


Broj postova : 1021
Age : 32
Lokacija : The Lost Village
Registration date : 09.05.2008

Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Emptysub stu 15 2008, 01:36

*Ophanimon se spustila s prijestolja i približila joj se. Stala je ispred Kiare.*
"Digni glavu." naredila joj je.
"Um,... ok." rekla je Kiara
*Podigla je glavu i pogledala njezine oči. Ophanimon se blago nasmiješila*
"Nema sumnje da to nisi ti. Imaš iste majčine oči." rekla joj je.
"Molim? Poznajete moju mamu?" rekla je iznenađeno.
[Vrh] Go down
http://forbiddenpride.blog.hr/
Sponsored content





Digimon RP - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Digimon RP   Digimon RP - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Digimon RP
[Vrh] 
Stranica 14 / 16.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» ...Digimon...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Vaše kreacije :: RP - Role Play-
Forum(o)Bir: